40% İNDİRİM

İndirimFırsatlarını Kaçırmayın!

* Alışveriş Zamanı

Ücretsiz Kargo

*Ücretsiz ve Sigortalı Teslimat

Ödeme Seçenekleri

Ödeme Seçenekleri

Piramit Alyans olarak ödemeleriniz Kolay , Güvenilir ve Hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı ile
  • Havale/EFT ile

ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi Kartı ile Ödeme

Piramit Alyans üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Kredi kartı ile yapılan alışverişlerde; gerekli durumlarda, bankanızda kayıtlı iletişim bilgileri aracılığıyla sizlerle irtibata geçerek ödeme onayı istenebilir. Banka sipariş onayı sisteme düştükten sonra siparişiniz hazırlanma ve gönderi sürecine girecektir. Kredi kartı ödemelerinizi İyzico altyapı sistemi ile almaktayız. Güvenli bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

İyzico Ödeme Alt Yapısı

Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde, ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

EFT ile vereceğiniz siparişlerde, ödeme adımlarında ödemeyi yapacağınız bankayı seçtikten sonra sipariş onay sayfasındaki 9 haneli SİPARİŞ NUMARANIZI ödemeniz sırasında açıklama bölümünde belirtmeniz ve toplam tutarı eksiksiz girmeniz gerekmektedir. EFT işlemleriniz sırasında alıcı kısmına firma unvanımız olan PİRAMİT ALYANS  yazmanız gerekmektedir. Böylelikle yapacağız ödeme tarafımıza daha hızlı ulaşacaktır. Ödeme dekontunuzu info@piramitalyans.com mail adresine göndermeniz durumunda siparişiniz daha hızlı kargolanacaktır.

BANKA ADI IBAN NO FİRMA ÜNVANI
YAPI KREDİ BANKASI TR70 0006 7010 0000 0057 9886 39 PİRAMİT KUYUMCULUK TEKS. SAAT. SAN. ve TİC.LTD.ŞTİ.