40% İNDİRİM

İndirimFırsatlarını Kaçırmayın!

* Alışveriş Zamanı

Ücretsiz Kargo

*Ücretsiz ve Sigortalı Teslimat

Teslimat Süreci

Teslimat Süreci

Piramit Alyans’tan satın alacağınız tüm ürünler anlaşmalı olduğumuz özel kargo firmasıyla Loomis Güvenlik ile ücretsiz olarak gönderilmektedir. Hafta içi her gün saat 15:00’e kadar vereceğiniz tüm siparişler stok mevcutsa her ürünün teslim süresi iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Sipariş kargoya verildiğinde e-mail yolu ile tarafınıza bilgi verilmektedir.

Lütfen, ürününüzü teslim alırken kargo kutusunun dışında herhangi bir açılma, eziklik, ıslaklık gibi normal olmayan bir durum varsa kesinlikle teslim almayınız. Kargo görevlisine tutanak tutturarak Müşteri Hizmetlerimize bilgi veriniz. Aksi durumda “Mesafeli Satış Sözleşmesi” belirtildiği üzere ürünün iade kabul edilmemektedir.

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat anında belirttiğiniz adreste siz yoksanız, siparişiniz teslimat adresinde bulunan kişi/kişilere, resimli kimliği kontrol edilip imzası alındıktan sonra teslim edilmektedir.

Siparişiniz onaylandıktan sonra 2 ile 7 iş günü arasında adrese teslim edilmesi beklenmektedir. Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

Piramit Alyans , gerek gördüğünde kargo firmasını ve gönderi yöntemini değiştirme hakkını saklı tutar


Öne Çıkan Ürünler

Yeni Gelen Ürünler

En Çok Satanlar