40% İNDİRİM

İndirimFırsatlarını Kaçırmayın!

* Alışveriş Zamanı

Ücretsiz Kargo

*Ücretsiz ve Sigortalı Teslimat

Piramit Alyans 2 yıllık Hasrete Son Veriyor

Bizden Haberler geri dön
Piramit Alyans

Piramit Alyans 2 yıllık Hasrete Son Veriyor

İstanbul Jewellery Show’un gedikli katılımcı firmalarından olan Piramit Alyans, yükselen altın fiyatları, fuarı ziyaret eden yurtdışı müşterilerin sayısının azalması başta olmak üzere çeşitli sebeplerle son iki yıldır fuara katılmıyordu. Piramit Alyans; bu iki yıllık hasrete İstanbul Jewellery Show Ekim fuarına katılarak son veriyor.

Sürekli yeni teknikler eşliğinde yeni modeller ortaya koyan ülkemizin yenilikçi alyans üreticilerinden Piramit Alyans Ekim fuarıyla 2 yıllık hasrete son veriyor. Yıllardır hem Mart hem Ekim İstanbul Jewellery Show’a katılan Piramit Alyans, bu fuarda son iki yıldır verdiği aranın acısını çıkarmaya kararlı. Ekim fuarına çok iddialı hazırlanan Piramit Alyans; mevcut koleksiyonları Infiniti, Ottoman ve genel modellerinde çeşit artırmasının yansıra, detaylarını sır gibi sakladığı son derece modern yepyeni bir koleksiyonu da ilk kez Ekim fuarında lanse edecek.

Piramit Alyans Genel Müdürü Mehmet Arıkan; firmalarının fuarlardan büyük ticari beklenti içinde olmadığını, fuarları marka tanıtımları için bir platform olarak gördüklerini ve marka değerine yaptıkları bir yatırım olarak değerlendirdiklerini söyledi. Mehmet Arıkan; ara verdikleri bu 2 yıl içinde özellikle üretim kaslarını geliştirme yönünde önemli adımlar attıklarını ve en son teknoloji eşliğinde üretim kapasitelerini, ürün çeşitliliğini arttırdıklarını ifade etti.

HIZLI SERVİS, HIZLI ÜRÜN TESLİMATINDA YENİ BİR BOYUT “BİR GÜNÜN ALTI”

Fuarlara verdikleri arada müşterilerini daha sık ziyaret ederek ilişkileri sıcak tutmaya özen gösterdiklerini kaydeden Arıkan şöyle konuştu:

“Bu dönemde üretim gücümüzü arttırırken pazarlama alanında da boş durmadık. Daha fazla ekiple, müşterilerimizi sıklıkla ziyaret ettik. Bu fuarda çok ses getireceğine inandığımız ve her yaş grubundaki çiftleri heyecanlandıracak dizaynlara sahip yeni koleksiyonumuzu tanıtmanın heyecanı içindeyiz. Ayrıca bu fuarda hızlı hizmet ve hızlı ürün teslimatı konusunda çok zor bir taahhüttü telaffuz edeceğiz. Artık Piramit Alyans müşterileri; kataloğumuzdan, ürünlerimiz arasından seçtikleri bir modeli bir günün altında teslim alabilecekler. 23 saatte en geç teslim etmeyi planladığımız bu uygulamamızla ilgili detayları ilk kez fuarda müşterilerimizle paylaşacağız. Piramit alyans geleceği bugünden yakalama gayretinde.”

Piramit Alyans

 

Kaynak

Bizden Haberler geri dön