40% İNDİRİM

İndirimFırsatlarını Kaçırmayın!

* Alışveriş Zamanı

Ücretsiz Kargo

*Ücretsiz ve Sigortalı Teslimat

Piramit Alyans Yeni Modellerini Satışa Sundu

Bizden Haberler geri dön

Piramit Alyans Yeni Modellerini Satışa Sundu

Kategori: Basında Biz Etiketler: , , Yorumlar: 0

Yılların köklü alyans üreticilerinden biri olan Piramit Alyans; Kapalıçarşı’da yeni bir toptan satış mağazası açtı. Kapalıçarşı’nın en merkezi bölgelerinden biri olan ‘Kuyumcular Caddesi’ üzerinde yeni showroomu hizmete sokan Piramit Alyans; hem toptan hem de perakende alanında yüksek hizmet kalitesini müşterilerine sunacak…

Alyans dendiğinde akla gelen markalar arasında ilk sıralarda yer alan, geçmişi uzun yıllar öncesine dayanan Piramit Alyans; geçtiğimiz günlerde yeni mağazasını Kapalıçarşı’da hizmete soktu. Piramit Alyans; müşterilerinden gelen yoğun talep neticesinde yeni satış noktasını belirlerken tarihi Kapalıçarşı’nın içinde yer almayı tercih etti. Piramit Alyans Genel Müdürü Mehmet Arıkan; müşterilerinden gelen yoğun istek neticesinde Kapalıçarşı’da bir satış noktası açma kararı aldıklarını, İstanbul Jewellery Show öncesi en yeni modellerini yeni mağazalarında görücüye çıkarttıklarını söyledi.

Yıllardır Piramit ile çalışan ve Piramit kalitesini yakından tanıyan başta Kapalıçarşı’daki kuyumcular olmak üzere pekçok kişinin Çarşı’da hep Piramit ismini, tabelasını aradığını belirten Mehmet Arıkan; “Yeni mağazamızda çok geniş ürün portföyü ve farklı boy seçeneklerimiz olacak. Özellikle Kapalıçarşı’daki perakende kuyumcu dostlarımızın alyans satışlarına büyük konfor ve hız katacağız” dedi.

Yeni mağazanın açılışının İstanbul Jewellery Show Ekim fuar zamanına denk geldiğini ve bu bağlamda birçok yeni alyans modellerinin ilk kez vitrinlerine taşındığını hatırlatan Arıkan; fuar için İstanbul’a gelen kuyumcuların mutlaka yeni Piramit modellerini görmeden alyans alımında karar vermemelerini önemle tavsiye etti.

Piramit Alyansın son dönemde pazarlama ekip sayısını arttırdığını, müşteri ilişkilerinde sıcak temasa, yüz yüze iletişime önem verdiğini enı kaydeden Arıkan; mağaza açmalarının, dinamik hale gelen ve müşteri ile yakın temas kuran pazarlama anlayışlarında bir değişikliğe yol açmayacağını, markalarının çalıştıkları kuyumcuların çözüm ortağı olmaya devam edeceğini sözlerine ekledi.

Kaynak

 

Piramit Alyans Kampanya Günleri

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bizden Haberler geri dön